Ministerstvo zve na webinář o podnikání po brexitu

Po čtyřech a půl letech od brexitového referenda přichází vnitřní trh EU o jednu ze svých nejsilnějších ekonomik. Na konci roku 2020 totiž skončí přechodné období a Velká Británie se stane tzv. třetí zemí. Ať už se v následujících měsících podaří britským a unijním vyjednavačům dosáhnout dohody na nových obchodních vztazích či nikoliv, od 1. ledna 2021 se bude v každém případě vzájemný obchod řídit novými pravidly. Jaké jsou možné scénáře budoucího uspořádání? Co brexit znamená pro české firmy a na co se mají připravit? Odpovídat budou zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu i Evropské komise.

Datum: úterý 8. září 2020

Čas: od 10:30

Místo konání: online webinář přes Microsoft Teams

Kapacita účastníků: 300

Webináře se budou moci zúčastnit pouze registrované osoby. Registrujte se do pátku 4. září 2020 prostřednictvím webového formuláře zde:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUXATL_kCfrNdW1wZEct8YS9UnkyWT0bXiMMRfKxO4PpjYHg/viewform

Po vyplnění registračního formuláře obdržíte nejpozději den před konáním webináře na Vámi uvedenou e-mailovou adresu odkaz k připojení. Případné dotazy zasílejte na adresu brexit@mpo.cz, bližší informace naleznete přímo na stránkách ministerstva:

https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/pro-media/tiskove-zpravy/jak-to-bude-se-zahranicnim-obchodem-po-koronavirove-pandemii-a-brexitu–mpo-zve-na-webinar–256456

Webinář bude probíhat v češtině, předpokládaná délka je 60 minut. Účast na webináři je bezplatná.